FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Sedmnáctka také porazila Plzeň

28.08.2019, Redakce

Sedmnáctka porazila Plzeň a stejně jako devatenáctka je v celostátní dorostenecké soutěži stoprocentní. Po prvním poločase, který skončil remízou, udeřila pětkrát a slaví zaslouženou výhru. Při střelecké chuti byl Daniel Šmiga (na obrázku), který vstřelil čtyři branky.

 
 
3.kolo, úterý 27.8.2019, ZŠ Šoupala

Ostrava - Plzeň

Ostrava
6:2(1:1)
Plzeň
 

Branky: 35., 62., 73. a 81. Šmiga, 52. a 78. Holub - 44. a 66. Jedlička Rozhodčí: Kotala - Vojkovský, Šafrán

 

Ostrava: Velich- Kollek(58´Křižák), Kukučka , Dedek(27´Temel), Nevřela - Jelen(68´Cetkovský´), Grygar - Guzik(46´Holub), Rehwald( 81´Červinka), Dil - Šmiga

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Radka Slončíka a Radima Macíka: V dalším mistrovském utkání jsme přivítali Viktorii Plzeň. Od začátku se hrál svižný, agresivní fotbal. Oba týmy se snažily o vysoké napadání a nechtěly pustit soupeře do kombinační hry. Ujali jsme se vedení, ale soupeř vyrovnal a poločas skončil spravedlivou remízou. Po změně stran se nám více dařilo dostávat přes dobře dostupující hráče Plzně, vytvářeli jsme si šance, kvalitně je proměnili a zaslouženě jsme vyhráli. Několik našich individuálních výkonů bylo výborných, pomohli také střídající hráči. Pochvala pro celý tým. Mrzí nás zranění Lukáše Kollka, bude nám chybět několik týdnů.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda