FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

V Karviné devatenáctka zvítězila 3:0

03.11.2019, Redakce

Po dvou domácích porážkách s pražskými "S" si připsala devatenáctka naopak druhé vítězství v řadě z venkovních hřišť, když dokázala po výhře v Hradci Králové zdolat i domácí Karvinou, které vstřelila tři branky.

 
 
13.kolo, pátek 1.11.2019

Karviná - Ostrava

Karviná
0:3(0:1)
Ostrava
 

Branky: 9. Smékal, 71. Knedla, 74. Wojatschke Rozhodčí: Bureš - Bebenek, Krupa

 

Ostrava: Netolička - Zouhar (60´ Zálešák), Tamajka, Harušťák, Konečný - Boháč, Blahuta - Knedla (80´ Jaroň), Martiník, Wojatschke - Smékal (50´ Barkov)

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Romana Westa a Jana Baránka: Po celé utkání jsme byli lepším týmem. Už během prvního poločasu jsme mohli vést více než o branku. Ve druhém poločase jsme měli další šance, nakonec přidali i góly a zaslouženě jsme vyhráli. Herně to sice mohlo být lepší, chybělo více trpělivosti v držení míče, zkrátka mít lepší mezihru. Bylo to ale ovlivněné i tím, že jsme tentokrát do sestavy nasadili více soubojových hráčů než herních typů. Na druhou stranu po posledních zápasech nás těší, že jsme daleko lépe bránili a uhráli to s nulou vzadu. Dle postavení v tabulce by se dalo říct, že jde o "povinné" vítězství. Jenže domácí se umí na Baník vždy velmi dobře připravit a naše devatenáctka na horké půdě v Karviné nevyhrála za posledních pět let ani jednou. Tato výhra z venkovního derby má svou hodnotu.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda