FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Devatenáctka zvítězila v Pardubicích 1:0

16.09.2019, Redakce

Po prvním nezdaru v Brně před čtrnácti dny se devatenáctka opět naladila na vítěznou vlnu, když ve druhém poločase vstřelila Barkovem jedinou branku v utkání a odváží si velmi cenné vítězství.

 
 
6.kolo, sobota 14.9.2019

Pardubice - Ostrava

Pardubice
0:1(0:0)
Ostrava
 

Branky: 49. Barkov Rozhodčí: Hock - Fojtík, Papáček

 

Ostrava: Netolička - Zálešák, Tamajka, Harušťák, Fulnek - Boháč, Blahuta (85´ Zouhar) - Konečný, Drozd, Knedla (69´ Smékal) - Barkov (75´ Jaroň)

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Romana Westa a Jana Baránka: Naše územní převaha a držení míče v postupném útoku proti dobře hrajícímu hlubokému bloku soupeře spoléhajícího na rychlé protiútoky. První poločas jsme měli nějaké možnosti, které jsme nevyužili. Dobře jsme bránili hlavně po ztrátě míče. Hned z kraje toho druhého jsme vstřelili po pěkné akci vedoucí branku. Kdybychom potom přidali z velké šance druhý gól, nemusel být konec utkání tolik dramatický a nervózní. Domácí ukázali kvalitu, měli během druhé půle dvě šance, kde nás podržel dobrými zákroky brankář. Celkově se ale jedná o naše zasloužené a velmi cenné vítězství s nulou v zádech proti ve většině o rok staršímu soupeři.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda