FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

První ztráta devatenáctky

01.09.2019, Redakce

První prohra, první inkasované branky v soutěži. To je bilance devatenáctky po čtvrtém kole, ve kterém zajížděli do Brna k utkání s domácí Zbrojovkou. Ta naopak zaznamenala po třech prohrách první výhru.

 
 
4.kolo, sobota 31.8.2019

Brno - Ostrava

Brno
2:0(2:0)
Ostrava
 

Branky: 21. Ševčík, 41. Fila Rozhodčí: Mojžíš - Popelák, Rosický

 

Brno: Špelda - Kotásek, Endl, M. Kamenský, Kramár - Šmid, Jambor, Aldin (60. Purrini) - Ševčík, Fila (78. Banda), Lacík (63. Bulíček)

 

Ostrava: Netolička (45. Velich) - Zálešák, Tamajka, Harušťák, Sotorník - Boháč, Drozd - Wojatschke, Martiník (45. Smékal), Knedla (65. Konečný) - Barkov

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Romana Westa a Jana Baránka: Zklamání z výsledku a hlavně z předvedené hry. V kombinaci jsme byli pomalí a nepřesní, dozadu pracovali špatně. Po gólu jsme se malinko zvedli. Druhý poločas pak už byl z naší strany lepší, ale i tak jsme si nevytvořili během celého utkání žádnou větší šanci. Vše bylo takové plané, držení míče na naší polovině, popřípadě po šestnástku soupeře bez kvalitní finální fáze. Otázkou je, do jaké míry to bylo příčinou našeho slabého výkonu jak dopředu tak i dozadu nebo agresivitou v soubojích, důrazem, rychlostí či větší touhou uspět od hráčů Brna.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda