úterý 27. srpna. 2019
U19 - zápasy

Devatenáctka porazila i Plzeň

Tři zápasy, tři výhry, devět bodů, čtrnáct nula skóre.... To je dosavadní skvělá bilance baníkovské devatenáctky, kterou nepřerušila ani Viktoria Plzeň. Ta si domů odváží porážku o tři branky.

Hodnocení trenéra Romana Westa a Jana Baránka: První poločas jsme předváděli zatím náš nejlepší fotbal. Odvaha hrát kombinačně od zadu, dobrá nabídka. Bylo tam hodně držení míče a spousta povedených akcí. Chybělo tomu jen více přesnosti nebo rychlosti, abychom se dostali do vyššího vedení než jenom 1:0. Druhý poločas Plzeň přidala a byla nebezpečnější dopředu. Rázem byly šance na obou stranách. Dobře jsme ale zvládli koncovku utkání. Přidali další dva góly a hru potom už kontrolovali.

27.
úterý
srp
FC Baník Ostrava VS FC Viktoria Plzeň
1. Celostátní liga U 19

Branky: 32. Martiník, 80. Smékal, 83. Tamajka Rozhodčí: Vojkovský - Kotala, Šafrán