FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Devatenáctka na úvod vysoko vyhrála

12.08.2019, Redakce

Skvělý start do nové sezony zaznamenala devatenáctka. V domácím prostředí si poradila se Slováckem po velmi dobrém výkonu a připsala si do tabulky první tři body.

 
 
1.kolo, sobota 10.8.2019, Háj ve Slezsku

Ostrava - Slovácko

Ostrava
5:0(2:0)
Slovácko
 

Branky: 9. Wojatschke, 31. Martiník, 59. Knedla, 71. Konečný, 89. Zálešák Rozhodčí: Mikeska - Kneisl, Volek

 

Ostrava: Netolička - Sotorník, Harušťák (50. Stoklásek), Tamajka, Zálešák - Knedla, Boháč - Jaroň (45. Konečný), Martiník (70. Smékal), Wojatschke - Barkov

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Romana Westa a Jana Baránka: Výsledek výborný. Ještě lepší pak byla tvorba brankových šancí. V tomhle směru jsme soupeře vyloženě přehráli. Nejde ale nevidět, že se to nerodilo lehce. Po našem dobrém začátku a rychlém vedení přišla chvíle, kdy nás musel dvakrát podržet brankář, jednou dokonce z penalty. Kdo ví, jak by se ten zápas potom vyvíjel. Chyběla nám větší agresivita, rychlost a součinnost u presinku. Odvážnější nabídka do kombinace. V poločase jsme museli zvednout hlas. Druhá půle byla velmi dobrá dopředu a dozadu jsme Slovácko už k ničemu nepustili. Chybělo jen být více produktivní. Hodně velkých šancí doslova zahodíme. Celkově jsme ale vstoupili do sezóny dobře.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda