FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Čtrnáctka v Brně Zbrojovce podlehla

24.04.2019, Redakce

Souboj třetí Zbrojovky s druhým Baníkem byl k vidění v Brně. Domácím patřil první poločas, kde dokázali vstřelit dvě branky a tím utkání rozhodli. Baníku patřila druhá půle, ale po brzkém snížení již další branka nepadla.

 
 
27.kolo, sobota 20.4.2019

Brno - Ostrava

Brno
2:1(2:0)
Ostrava
 

Branky: 4. Kovařík, 25. Dirda - 38. Imider Rozhodčí: Hovorka - Vostrejž, Brezáni

 

Ostrava: Remiáš Jan - Remiáš Jiří, Krupička David, Lukáš Čavera, Šebesta Jan - Badošek Dalibor, Imider Anwar - Gajdošík Adam (35' Krejčí Lumír), Dulínek Adam (35' Harušťák Jan), Honajzer Alex (62' Bjaček Adam) - Koutný Jiří

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Martina Šubrta a Michala Janíka: Odehráli jsme zápas dvou odlišných poločasů. V prvním jsme herně tahali za kratší konec, chyběl nám pohyb, všude jsme byli pozdě, soupeř nás přehrával v rychlosti i kombinaci. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji a hned jsme si vytvořili několik šancí, z jedné jsme dokázali snížit. Pokračovali jsme v napadání, tlačili jsme se k brance Brna a vytvářeli si další šance. Bohužel jsme už nebyli úspěšní, v závěru utkání byli nebezpeční i domácí a naše snaha byla křečovitá. Utkání rozhodla první půle, ve které bylo Brno lepší a neproměňování našich šancí ve druhé části utkání.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda