FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

S Olomoucí se čtrnáctka rozešla smírně

18.04.2019, Redakce

Branka Olomouce hned z úvodního výkopu trošku poznamenala výkon mladých baníkovců, nicméně ti se postupně otřepali a dokázali vyrovnat. Další příležitosti již ovšem zůstaly nevyužity a tak si hosté stále udrželi první pozici v tabulce.

 
 
26.kolo, sobota 13.4.2019

Ostrava - Olomouc

Ostrava
1:1(0:1)
Olomouc
 

Branky: 42. Dulínek - 1. Uriča Rozhodčí: Vidlička - Tabášek, Laštuvka

 

Ostrava: Remiáš Jan - Remiáš Jiří, Krupička David, Lukáš Čavera, Šebesta Jan - Badošek Dalibor (59' Gajdošík Adam), Sirotek Tomáš (65' Perrette Jimy) - Dulínek Adam (49' Krejčí Lumír), Imider Anwar, Honajzer Alex - Koutný Jiří

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Martina Šubrta a Michala Janíka: Dost nečekaně jsme hned z úvodního výkopu inkasovali, což nás pochopitelně zaskočilo a chvíli nám trvalo, než jsme se dostali do hry. Postupem času jsme ale zvyšovali tempo hry, získali jsme střed hřiště a začali se prosazovat před pokutovým územím hostí. Vypracovali jsme si několik příležitostí ke srovnání skóre, což se nám podařilo až po několika minutách druhé půle. Bohužel jsme této euforie nedokázali využít, hra se více vyrovnala a šance se objevily na obou stranách, bez využití a utkání skončilo smírem. Kluky chceme pochválit, především v prvním poločase dokázali udržet vysoké tempo hry, ukázali herní kvalitu a sílu. Těší nás, že se až do konce náročného utkání snažili o vítězství.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda