FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Osmnáctka si drží jarní neporazitelnost

23.04.2019, Redakce

Osmnáctka dlouho dobývala branku Frýdku-Místku. Definitivně se jí to povedlo deset minut před koncem, když nejdříve Šafář vstřelil vítězný gól a za tři minuty přidal pojistku v podobě třetí branky Martiník.

 
 
21.kolo, pátek 19.4.2019, ZŠ Šoupala

Ostrava - Frýdek-Místek

Ostrava
3:1(1:1)
Frýdek-Místek
 

Branky: 25. Juroška, 81. Šafář, 84. Martiník - 14. Maceček Rozhodčí: Volek - Zapletal, Kovařik

 

Ostrava: Gergela – Žídek, Stoklásek, Podešva, Fulnek – Šafář, Martiník – Bloksch (78. Vahalík)), Smékal (80. Krajčo), Juroška (84. Nezhoda) – Magdon

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Radomíra Hlaváče a Petera Drozda: Měli jsme slušný začátek, kdy jsme se dostali do slibných šancí, které však končily buď na břevně, nebo mimo branku soupeře. Ten nás potrestal hned z první standartní situace gólem, kdy jsme si při rohovém kopu nepohlídali zadní tyč. I po obdržené brance jsme byli stále aktivní a odměnili se vyrovnáním. Ještě do poločasu měl Frýdek jednu, ale v utkání poslední šanci, kdy v jedné situaci dvakrát za sebou nastřelil tyčku. Druhý poločas byl o dobývání soupeřovy branky. Měli jsme tlak, vytvářeli jsme si dobré střelecké příležitosti, které však většinou končily mimo branku.Tady nám chyběl větší klid, pohotovost, nebo přesnost v zakončení. Deset minut před koncem se nám podařilo vstřelit druhou branku a za tři minuty na to třetí. Zasloužené vítězství, ve kterém nám schází ke spokojenosti větší střelecká produktivita.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda