FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Osmnáctka ve Valmezu remizovala

16.04.2019, Redakce

Osmnáctka veze z Valašského Meziříčí bod, když ještě patnáct minut před koncem prohrávala o dvě branky. Vyrovnávací branku se jí podařilo vstřelit doslova v poslední vteřině utkání.

 
 
20.kolo, sobota 13.4.2019

Valašské Meziříčí - Ostrava

Valašské Meziříčí
2:2(0:0)
Ostrava
 

Branky: 52. Vrána, 67. Daniš - 74. Juroška, 94. Magdon Rozhodčí: Richtár - Šimeček, Zámorský

 

Ostrava: Matěj – Žídek, Dziuba, Podešva, Nezhoda (80. Krajčo) – Šafář, Martiník – Šec (66. Vraj), Smékal (69. Šilák), Juroška – Magdon

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Radomíra Hlaváče a Petera Drozda: Utkání jsme mohli a měli rozhodnout v prvním poločase. Věděli jsme, že domácí budou hrát z bloku a na rychlé protiútoky, což se také potvrdilo. I přesto jsme se v prvním poločase dostali po dobrých kombinacích přes jejich hustou obranu do tří gólových situací, které jsme neproměnili. Ve druhé půli jsme se dopustili dvou hrubých individuálních chyb, za které nás soupeř gólově potrestal. Navíc jsme šli dvacet minut před koncem do desíti, kdy byl po druhé žluté kartě vyloučen Dziuba. Po vyloučení jsme změnili rozestavení, podařilo se nám vstřelit kontaktní branku a v poslední vteřině vyrovnat. S výsledkem musíme být vzhledem k průběhu utkání spokojeni, měně už však s předvedenou hrou. Většina hráčů dnes podala průměrné až podprůměrné výkony, čímž zákonitě trpěla kvalita naší hry.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda