pondělí 25. března. 2019
U19/B - zápasy

Osmnáctka v dalším derby opět vítězná

Druhý jarní zápas, druhé derby, druhá výhra. Trenéři mohou být zatím spokojeni. O výsledku osmnáctky proti Vítkovicím se rozhodlo v poločase prvním, kdy domácí Baník vstřelil obě své branky, hosté už jen snížili.

Hodnocení trenéra Radomíra Hlaváče a Petera Drozda: Dnešní utkání se odehrávalo v duchu typického derby, s velkým množstvím osobních soubojů. V prvním poločase jsme měli snahu o kombinační fotbal a po zásluze jej vyhráli 2:0. Druhá půle už z naší strany neměla takovou kvalitu jako ta první. Po kontaktní brance soupeře jsme znervózněli a v přechodové fázi do útoku zbytečně poztráceli spoustu míčů. Toho soupeř využíval k nebezpečným protiútokům, které se nám podařilo ubránit. Dnes jsme spokojeni s výsledkem, nasazením a obětavostí podstupovat tvrdé osobní souboje. Méně už však s předvedenou hrou, hlavně ve druhé půli.

23.
bře
FC Baník Ostrava VS Vítkovice
MSDL st. U18

Branky: 18. Bagar(pen.), 40. Smékal - 57. Dujsík Rozhodčí: Sivera - Broskevič, Karkoška

Jílovec – Žídek, Dziuba, Podešva, Fulnek – Šafář, Bagar (70. Nezhoda) – Šec, Smékal (89. Rýc), Juroška – Magdon (58. Martiník)