úterý 19. března. 2019
U19/B - zápasy

První jarní zápas osmnáctka zvládla

Osmnáctce vyšel vstup do jarní části mistrovské soutěže parádně, když v Karviné jasně zvítězila 5:0. Střelecky se v utkání blýskl hattrickem Tomáš Magdon.

Hodnocení trenéra Radomíra Hlaváče a Petera Drozda: Měli jsme výborný vstup do utkání, kdy jsme hned po úvodním rozehrání vstřelili první branku. To nás uklidnilo, ale také uspokojilo. Hráli jsme pak moc profesorsky, moc na jistotu, chyběla nám větší herní odvaha hlavně při zakládání útoku. I přesto jsme do poločasu vstřelili další dvě branky. Druhá půle už byla z naší strany lepší. Zlepšili jsme přechodovou fázi, vytvářeli si šance a přidali další dvě branky. Jsme rádi, že se nám výsledkově povedl vstup do jarní části soutěže.

17.
bře
MFK Karviná VS FC Baník Ostrava
MSDL st. U18

Poločas: 0:3
Branky: 25., 56. a 85. Magdon, 1. Smékal, 40. Martiník Rozhodčí: Mrázek - Hanák, Řezníček

Gergela – Žídek, Dziuba, Podešva, Fulnek – Smékal, Jaroň, Bagar (70. Rýc) – Nezhoda (28. Juroška), Magdon, Martiník (46. Šec)