FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Sedmnáctka veze z Příbrami výhru 3:0

07.05.2019, Redakce

Tentokráte se nejednalo o přestřelku, kterou oba týmy předvedly v podzimním měření sil v Ostravě. Tehdy padlo málokdy vídaných čtrnáct branek. Nyní jich bylo o jedenáct měně, to ovšem nic nemění na faktu, že se opět radoval Baník.

 
 
24.kolo, sobota 4.5.2019

Příbram - Ostrava

Příbram
0:3(0:1)
Ostrava
 

Branky: 24. Drozd, 86. Říha, 88. Madecki Rozhodčí: Matyš - Melichar, Tupý

 

Ostrava: Baránek Vít - Zouhar Filip (61' Říha Zdeněk), Tamajka Jakub, Stoklásek David, Sotorník Filip - Drozd Jakub, Boháč Sebastian - Šigut Samuel (82' Madecki Filip), Harušták Jaroslav, Nevřela Jan (55' Vahalík Adam) - Konečný Dominik

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Tomáše Hejduška a Marka Poštulky: Zápas, ve kterém jsme od začátku dominovali a vytvářeli jsme si po krásných akcích jednu šanci za druhou. Bohužel se nám podařilo vstřelit jen jednu branku a tak skončil poločas jen jednobrankovým rozdílem. Ve druhé půli se karta obrátila. My jsme ustoupili od naší přesné kombinační hry a soupeř nás začal přehrávat důrazem a agresivitou. Vytvářel si šance a jen díky vlastní nepřesnosti nás nepotrestal. V závěru utkání jsme se nakonec ještě dvakrát prosadili do otevřené obrany a zvládli ho vítězně.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda