pátek 19. dubna. 2019
U19 - zápasy

Devatenáctka porazila Budějovice 4:2

Dobrý úvod, nakonec drama. To byl duel devatenáctky proti Českým Budějovicím. Tři body zůstaly doma hlavně díky střelecké potenci Vojty Wojatschkeho, který v poslední minutě dovršil hattrick a stanovil tak konečný výsledek zápasu.

Hodnocení trenéra Romana Westa a Jana Baránka: Už dlouho nám nevyšel úvod zápasu tak dobře, jako proti Budějovicím. První minuta tyč, pátá gól. Jenže místo našeho vedení 2:0 jsme ihned inkasovali a bylo to 1:1. Naštěstí jsme do poločasu přidali dva góly a chybu z úvodu tak napravili. Ve druhé půli jsme chtěli být aktivní a přidat další branky. Měli jsme tam velké šance, nastřelili břevno. Bohužel hosté po našich chybách v obranné fázi snížili a bylo to zbytečně dramatické utkání až do samotného konce.

17.
dub
FC Baník Ostrava VS SK Dynamo České Budějovice
1. Celostátní liga U 19

Poločas: 3:1
Branky: 5., 38. a 90. Wojatschke, 44. Zajíček - 6. a 52. Strejček Rozhodčí: Dresler - Kneisl, Kotala

Zouhar - Zálešák, Blahuta, Hasala, Kuběna - Kulig, Knedla (85´ Nagy) - Heller, Wojatschke (89´ Martiník), Jaroň (87´ Bloksch) - Zajíček