pondělí 08. října. 2018
U17 - zápasy

Nevídaná přestřelka v zápase sedmnáctky

Čtrnáct branek padlo v zápase sedmnáctky proti Příbrami, z toho rovných deset v prvním poločase. Útok převyšoval obrannou činnost a brankáři to neměli jednoduché. Nakonec slavil domácí Baník.

Hodnocení trenéra Tomáše Hejduška a Patrika Mašleje: V první řadě bych soupeře pochválil za to, že chtěl hrát fotbal i za nepříznivého stavu. Tomu i odpovídá výsledné skóre. Nám vyšel vstup do utkání na jedničku, když jsme ve 22. minutě vedli 4:0, pak jsme neproměnili pokutový kop a od té doby nastal zlom. Změnil se náš herní projev a na mnoha postech jsme byli NEZODPOVĚDNÍ. Z tohoto bychom se měli do dalších zápasů poučit.

06.
říj
FC Baník Ostrava VS 1.FK Příbram
1. Celostátní liga U 17

Poločas: 6:4
Branky: 12. a 19. Sotorník, 22. a 83. Barkov, 8. Hrušovský, 39. Drozd, 44. Wojatschke, 79. Harušťák - 28., 40., 43. a 53. Gabriel, 38. Krotil, 87. Nikl  Rozhodčí: Tomanec - Pochylý, Kulička