FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Výhra sedmnáctky 2:1 nad Zbrojovkou Brno

11.09.2018, Redakce

Po porážce v Plzni čekal baníkovskou sedmnáctku další těžký soupeř v podobě Zbrojovky Brno. Body nakonec zůstaly doma poté, když se nejdříve trefil Barkov a následně těsně před poločasovou přestávkou z trestného kopu Drozd. Hosté v závěru jen snížili na konečných 2:1.

 
 
5.kolo, sobota 8.9.2018, ZŠ Šoupala

Ostrava - Brno

Ostrava
2:1(2:0)
Brno
 

Branky: 21. Barkov, 42. Drozd - 88. Bulíček  Rozhodčí: Bebenek - Mojžíš, Bureš

 

Ostrava: Baránek Vít - Konečný Dominik, Tamajka Jakub, Stoklásek David, Sotorník Filip - Drozd Jakub, Boháč Sebastian (80' Klečka Vojtěch) - Vahalík Adam (64' Holaň Dominik), Harušták Jaroslav (35' Říha Zdeněk), Hrušovský Jiří (46' Šigut Samuel) - Barkov Timofej

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Tomáše Hejduška a Patrika Mašleje: Do utkání jsme vstoupili velice dobře. Naší zdravou agresivitou, bojovností a nasazením jsme soupeři jeho hru velice dobře znepříjemňovali. Za naše úsilí jsme se odměnili brankou z 21 minuty, kdy po centru ze strany uklidil míč z bezprostřední blízkosti kolem soupeřova gólmana Barkov. V závěru poločasu jsme ještě dokázali naše vedení navýšit krásnou brankou Drozda z přímého kopu. Ve druhém poločase jsme pokračovali v disciplinovaném výkonu. Soupeř se sice dostával více do hry, ale na více než jednu branku v závěru zápasu se nezmohl.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda