FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Čtrnáctka v závěru vyrovnala proti Zlínu

02.11.2018, Redakce

Druhé měření sil v probíhající sezóně tentokráte skončilo remízou. Po jasné výhře ve Zlíně nyní byli hosté blízko vítězství, když vedli od druhé minuty a stejný čas zbýval i do konce, když z penalty nakonec vyrovnal Imider.

 
 
12.kolo, středa 31.10.2018, ZŠ Šoupala

Ostrava - Zlín

Ostrava
1:1(0:1)
Zlín
 

Branky: 68. Imider (pen.) - 2. Frolek Rozhodčí: Svoboda - Bebenek, Jurajda 

 

Ostrava: Remiáš Jan - Bjaček Adam, Lukáš Čavera, Remiáš Jiří, Sirotek Tomáš - Imider Anwar (68' Bartek Matěj), Krupička David (50' Badošek Dalibor) - Gajdošík Adam (61' Čech Samuel), Honajzer Alex, Šebesta Jan - Dulínek Adam

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Martina Šubrta a Michala Janíka: "Opět nám nevyšel úvod utkání, kdy jsme brzy inkasovali. Soupeř nám svou rychlostí a důsledným napadáním dělal problémy, trvalo nám patnáct minut, než jsme se herně dostali do hry. Přesto kombinace nebyla podle představ, byli jsme nebezpeční převážně po stranách hřiště, bohužel bez výsledku. Hra ve druhém poločase pokračovala v dobrém tempu, byli jsme aktivnější a neustále se snažili o ohrožení branky soupeře. Ten se již nedostával do rychlých protiútoků, kterými nás v první půli velmi zlobil. Opět jsme hrozili převážně z křídelních prostorů, vytvořené šance jsme ale neproměnili. Snaha se vyplatila v samém závěru utkání, kdy jsme z pokutového kopu zachránili alespoň bod."

Tým 019


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda