FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Čtrnáctka rozhodla proti Vítkovicím v závěru

29.10.2018, Redakce

Dlouho trval v derby mezi čtrnáctkou Baníku a Vítkovicemi bezbrankový stav. Až dvě minuty před koncem rozvlnil síť hostů Honajzer a skóre uzavřel Bjaček.

 
 
11.kolo, pátek 26.10.2018, ZŠ Šoupala

Ostrava - Vítkovice

Ostrava
2:0(0:0)
Vítkovice
 

Branky: 68. Honajzer, 70. Bjaček Rozhodčí: Jurajdová - Mikeska, Godfryd 

 

Ostrava: Kopal Ondřej - Marenčák Richard (45' Bartek Matěj), Lukáš Čavera, Bjaček Adam, Sirotek Tomáš - Imider Anwar, Badošek Dalibor (55' Čech Samuel) - Gajdošík Adam (63' Golasowski Ondřej), Honajzer Alex, Šebesta Jan - Dulínek Adam

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Martina Šubrta a Michala Janíka: Opět jsme nezachytili úvod utkání, trvalo nám deset minut, než jsme se dostali pořádně do hry. Poté jsme převzali iniciativu, ale naše hra nebyla ideální, kazili jsme a těžko jsme se přes obranu Vítkovic prosazovali. Některé slibné akce jsme nedokázali úspěšně zakončit. Druhá půle byla ve znamení naší snahy o vítězství, vytvořili jsme si k tomu několik šancí, ale ujaly se až ty v úplném závěru, kdy jsme dvěma góly utkání rozhodli. I když se nám tolik herně nedařilo jako v minulém utkání v Jihlavě, kluky chválíme za snahu získat vítězství až do poslední minuty."

Tým 019


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda