FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Čtrnáctka ztratila výhru v poslední minutě

01.10.2018, Redakce

Proti lídrovi tabulky si baníkovci dlouho udržovali těsný náskok po vedoucí brance Honajzera. V poslední minutě z brejku ale domácí Slovácko vyrovnalo, a tak se body dělily.

 
 
7.kolo, sobota 29.9.2018, Boršice

Slovácko - Ostrava

Slovácko
1:1(0:1)
Ostrava
 

Branky: 70. Kosíř - 33. Honajzer Rozhodčí: Kotačka - Kostelník, Martinák 

 

Ostrava: Remiáš Jan - Bjaček Adam, Lukáš Čavera, Remiáš Jiří, Sirotek Tomáš - Badošek Dalibor, Imider Anwar - Krupička David, Honajzer Alex (65' Harušťák Jan), Šebesta Jan (61' Marenčák Richard) - Dulínek Adam (65' Čech Samuel)

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Martina Šubrta a Michala Janíka: "Na Slovácku jsme odehráli se silným soupeřem povedené utkání. Velmi dobře jsme reagovali na hru domácích, úspěšně jsme napadali jejich rozehrávku, čímž jsme udržovali hru na polovině hřiště Slovácka. Bohužel nám chyběla větší síla ve finální fázi, přesto jsme do poločasu vedli. Druhá půle se podobala té první, Slovácko hrozilo spíše z brejků, my jsme z mála šancí a dostatku rohů nedokázali vedení navýšit. A tak přišel v poslední minutě trest v podobě vyrovnávací branky domácích po rychlém protiútoku, kdy jsme jej nedokázali v zárodku včas zachytit. Škoda výsledku, ale více si ceníme naší hry, za kterou kluky chválíme."

Tým 019


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda