čtvrtek 13. září. 2018
U19/B - zápasy

Těsná prohra osmnáctky ve Frýdku

V derby si osmnáctka odváží z Frýdku prohru 1:2. O výsledku utkání rozhodla první dvacetiminutovka, kdy padly všechny tři branky, bohužel dvě z nich do sítě Baníkovců.

Hodnocení trenéra Radomíra Hlaváče a Petera Drozda: „Dnes jsme doslova prospali první poločas. Na těžkém terénu umocněné malým hřištěm jsme se snažili kombinovat, ale naše rozehrávka a následná kombinace byla pomalá, nebo málo přesná a soupeř nás stíhal zavírat. Navíc jsme už ve třetí minutě po rohovém kopu neuhlídali první tyč a Frýdek brzy pustili do vedení. Na to jsme ještě stačili zareagovat vyrovnáním, jenže jsme po chybě v rozehrávce inkasovali podruhé. Druhý poločas jsme změnili styl hry. Chtěli jsme co nejdříve dostat těžiště hry na soupeřovu polovinu a tam se kombinací dostávat do zakončení, což se nám dařilo. Vytvořili jsme si tlak i šance, ale nevyužili je. Produktivita nás trápí od začátku soutěže a tím trpí i naše výsledky “