FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

V souboji devatenáctek úspěšnější Slavie

16.09.2018, Redakce

Výsledkové trápení devatenáctky pokračuje. Herní projev není vůbec špatný, ale na body to nestačí. To samé platilo i na půdě Slavie, kde nakonec slavili domácí, když se velmi rychle ujali vedení o dvě branky a to si již pohlídali až do závěrečného hvizdu.

 
 
6.kolo, sobota 15.9.2018, Horní Počernice

Slavia Praha - Ostrava

Slavia Praha
3:1(2:1)
Ostrava
 

Branky: 9. Zeronik, 17. Zeronik, 80. Vlček (pen.) - 38. Heller Rozhodčí: Myška - Řeháček, Mrkáček

 

Ostrava: Zouhar - Srubek, Hasala, Kuběna, Zálešák - Blahuta (74. Kulig), Bloksch (77.Dziuba), Heller (74. Martiník) - Nagy - Wojatschke, Zajíček  

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Romana Westa a Ivo Staše: Podobné utkání jako minule proti Brnu. Dobrý výkon, zajímavý průběh zápasu, ale špatný výsledek. Začali jsme výborně. Naše herní převaha, aktivita, presink, nějaké šance. Domácí ovšem z prvního protiútoku ihned skórují. Poté znovu hrajeme my, ale Slavie potrestá každou naši sebemenší chybu. Naštěstí jsme do poločasu snížili a mohli hrát po zbytek zápasu o body. Ve druhém poločase náš tlak kulminoval. Nastřelili jsme břevno, nebyl nám uznán vyrovnávací gól pro ofsajd. Ke konci už to ale bylo z naší strany spíše platonické. Po šestnáctku a bez šancí. Domáci přidali poslední branku z penalty a bylo po zápase. Slavie prokázala vysokou kvalitu v kombinaci s míčem a velkou produktivitu. Především v ní byli daleko lepší než my. Poslední dvě utkání jsme podali s velmi silnými soupeři výborné výkony. V určitých pasážích obou zápasů jsme byli lepší. Vytovoříme si brankové šance. Chybí tomu je v daný moment proměnit, abychom prodali dobrý výkon také v lepší výsledky.

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda