FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

V souboji devatenáctek úspěšná Zbrojovka

08.04.2019, Redakce

Nepovedené utkání má za sebou devatenáctka. Domácí Zbrojovka do utkání vletěla aktivně a jejich výkon snesl ty nejpřísnější měřítka. V koncovce byla také produktivní a zaslouženě slaví výhru.

 
 
20.kolo, sobota 6.4.2019

Brno - Ostrava

Brno
7:2(3:0)
Ostrava
 

Branky: 13. Kamenský, 32. a 68. Sedlák, 36. a 84. Dobrovodský, 55. Jurásek, 89. Ševčík - 66. Zajíček, 88. Tijani Rozhodčí: Hock - Kolář, Líkař

 

Ostrava: Zouhar - Zálešák, Blahuta, Hasala, Kuběna - Jaroň, Heller, Nagy, Kostka (75´ Barkov) - Tijani, Zajíček

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Romana Westa a Jana Baránka: Nejprve musíme vyzvednout opravdu výjimečný výkon týmu Brna. Při zápase jsme měli pocit, že bychom museli předvést naši nejlepší hru, abychom se vysoké kvalitě domácích vyrovnali. Tu jsme neukázali ani týmově, ani individuálně. Prohrát se může - to se stane, ale ne takovým způsobem a výsledkem. Neplnili a nehráli jsme to, co v minulých kolech v jarní části soutěže. Ačkoliv jsme o všem věděli a do detailu jsme se na Zbrojovku nachystali, přesto nás srazila těžkým direktem. Chci věřit tomu, že nás to před Slavií Praha probudí a nakopne stejně tak, jako to nažhavilo Brno po vysoké prohře na Sigmě a odnesli jsme to bohužel my.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda