FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

V gólové přestřelce U17 se radovalo Brno

05.09.2016, David Kubáň

Sedmnáctka Baníku Ostrava hostila v Radvanicích Zbrojovku Brno. V oboustranně kvalitním utkání padlo sedm branek, čtyři do sítě Baníku, a tak se z vítězství v poměru 4:3 radovali hosté.

 
 
5.kolo, sobota 3.9.2016

Ostrava - Brno

Ostrava
3:4(1:2)
Brno
 

Branky: 30. Heller, 64. Heller, 75. Magdon - 24. Sedlák, 35. Mach, 54. Sedlák, 63. Sedlák. Rozhodčí: Fajkus - Podracký, Kret.

 

Ostrava: Zouhar - Stanojkovič (48. Kuběna), Krakovčík, Brablec, Kostka - Kaloč, Podešva, Urban - Heller (66. Šumbera), Zajíček (41. Magdon), Kubala.

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Radka Slončíka: "V dalším mistrovském utkání jsme hráli v Radvanicích proti Brnu. V poli jsme byli mírně lepší než soupeř, snažili se blízko dostupovat hráče Brna, slušně jsme kombinovali, měli i více šancí. Abychom měli ještě více gólových příležitostí , musíme lépe řešit finální část. Zbrojovka při gólech využila naši nepřipravenost, dostali jsme lekci z produktivity. My jsme vstřelili branky po kvalitním křídelní kombinaci a dobrém náběhu do vápna. Pouze tyto kvalitní zápasy posouvají hráče v jejich fotbalovém růstu."

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda