FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

V Radvanicích zdolala šestnáctka Hlučín

30.09.2018, Redakce

Poprvé v sezóně odehrála šestnáctka Baníku své domácí utkání v Radvanicích. Proti Hlučínu vstřelila pět branek, stejně jako v předchozích dvou zápasech a slaví tak již devátou výhru z devíti zápasů.

 
 
9.kolo, neděle 30.9.2018, Radvanice

Ostrava - Hlučín

Ostrava
5:2(3:2)
Hlučín
 

Branky: 4. a 64. Holub, 29. Guzik, 32. Cetkovský, 67. Temel - 25. Handlíř, 34. Kovařík(vl.) Rozhodčí: Priesol - Čecháček, Kovařik

 

Ostrava: Kovařík Ladislav - Dil' Petr, Chylek Rostislav (71' Jiříček Josef), Dedek Václav, Nevřela Jan - Šilák Jan, Rehwald Adam - Guzik Michal (59' Temel Martin), Jelen Jan, Cetkovský Vítězslav (52' Červinka Dalyn) - Holub Denis (69' Buryan Jan)

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Radka Slončíka a Radima Macíka: Další mistrovské utkání jsme odehráli v Radvanicích proti Hlučínu. I přes nerovný terén jsme se snažili kombinovat, ale občas technickou nekvalitou, malou nabídkou a chybami v obraně jsme soupeři darovali 2 góly. V tomto utkání nám chyběla lehkost. U kluků si ceníme , že i když nám to v přechodové fázi fotbalově úplně nešlo,tak si vytvořili šance, ukázali charakter a chtěli vyhrát.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda