FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

V Olomouci byla osmnáctka úspěšná

26.08.2019, Redakce

Po úvodní prohře s Jihlavou se osmnáctka dočkala druhé výhry v řadě. Tentokráte se poprvé představila venku a domácí Sigmu přehrála o dvě branky, když se dvakrát prosadil útočník Kubušek.

 
 
4.kolo, neděle 25.8.2019

Olomouc - Ostrava

Olomouc
0:2(0:1)
Ostrava
 

Branky: 21. a 49. Kubušek Rozhodčí: Volek - Kneisl, Zapletal

 

Ostrava: Žák - Konečný, Stuchlík, Stoklásek, Holaň - Merta, Jaroň - Vahalík (70. Madecki), Smékal (83. Bystřičan), Fulnek - Kubušek

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Radomíra Hlaváče a Petera Drozda: Do utkání se nám dnes podařilo s patřičnou kvalitou přenést způsob hry, kterou se chceme prezentovat. Vysokým presinkem se nám dařilo získávat míče a po jeho zisku jsme byli většinou rychlí a přesní. Byli jsme také silnější v soubojových situaích 1:1 a prosazovali se kombinačně při postupném útoku. Proto jsme se dostávali do šancových situací před branku soupeře. I přes dvě vstřelené branky nám tady ale scházela větší produktivita. Soupeř hrozil hlavně ze stantarních situací a z nakopávaných míčů, což jsme s úspěchem ubránili. Dnes pro nás proti Sigmě cenná a zasloužená výhra, podpořená velmi dobrým výkonem, za což kluky chválíme.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda