FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

V Jihlavě čtrnáctka zvítězila

01.09.2019, Redakce

Brzy čtrnáctka inkasovala, ale ještě do poločasu skóre otočila a poté přidala další dvě branky. Připsala si tak již třetí výhru v soutěži.

 
 
3.kolo, sobota 31.8.2019

Jihlava - Ostrava

Jihlava
1:4(1:2)
Ostrava
 

Branky: 3. Šlechta - 36. a 58. Perrette, 40. a 80. Pilař Rozhodčí: Žaloudek - Porupka, Nejedlý

 

Ostrava: Kresta - Němčík, Raab, Pavlica, Staněk - Havran, Imrich - Perrette, Pilař, Rygol (76. Kotula) - Honajzer (60. Vozník)

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Tomáše Hejduška a Radima Plaskury: Utkání v Jihlavě se hrálo za velkého vedra. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a během první minuty jsme si vytvořili dvě stoprocentní brankové příležitosti. Bohužel jsme je neproměnili a domácí hned z první šance otevřeli skóre zápasu. Kluky inkasovaná branka trochu rozhodila, hráli někdy zbytečně zbrkle, kazili jednoduché přihrávky a přidržovali míče na kopačkách. Přesto jsme hráli výhradně na polovině domácích, k čemuž nám pomáhal slušný presink i represink. Po pěkných akcích jsme si vytvářeli mnoho gólových šancí, ze kterých jsme proměnili pouze dvě. Druhý poločas byl daleko vyrovnanější. Bylo to víc o bojovnosti než herní kvalitě. Přesto se nám po pěkné akci podařilo vstřelit gól. Domácí se ale nevzdali a měli možnosti utkání zdramatizovat, což se jim naštěstí nepodařilo. V závěru jsme ještě navýšili naše vítězství. Bylo to naše nejméně povedené utkání, ale kluci ukázali, že když jim to nejde herně, tak do toho umí dát bojovnost a jsou schopni si sáhnout na dno svých sil. Za to zaslouží pochvalu.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda