FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

V Hradci Králové devatenáctka zvítězila

24.10.2019, Redakce

S jasným cílem odčinit domácí prohru se Spartou odjížděla devatenáctka do Hradce. Očekával se vyrovnyný zápas a taky tomu tak bylo. Baník dvakrát vedl, domácím se podařilo v poločase srovnat, ale na druhou odpověď se nezmohli. Cenná výhra tak putuje do Ostravy.

 
 
10.kolo, středa 23.10.2019

Hradec Králové - Ostrava

Hradec Králové
1:2(1:1)
Ostrava
 

Branky: 26. Kejř - 8. Wojatschke, 49. Barkov Rozhodčí: Hock - Arnošt, Podhajský

 

Ostrava: Baránek - Zálešák, Tamajka, Harušťák, Konečný - Boháč, Drozd - Knedla, Martiník (65´ Blahuta), Wojatschke (75´ Jaroň) - Barkov (80´ Smékal)

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Romana Westa a Jana Baránka: Nejlepší část utkání jsme odehráli ihned v jeho úvodu. Naše dominance, dobrá kombinační hra převážně na polovině soupeře. Po vstřelené brance jsme byli pořád lepší, ale začali hrát příliš „profesorsky“. Měli jsme i další možnosti k navýšení skóre, ale nedotáhli jsme je do lepšího finále. Domácí hrozili hlavně ze standardních situací. Po vyrovnávací brance jsme úplně vypadli z role a poměr sil na hřišti se rapidně otočil. Konec první půle z naší strany nebyl vůbec dobrý. Do druhého poločasu jsme opět vstoupili aktivně a dostali se znovu do rychlého vedení. Měli jsme několik zajímavých situací a především velkou šanci zlomit utkání z rychlého protiútoku 3/1. Tu jsme vyřešili špatně a tak to bylo dost dramatické až do konce. Ten jsme doslova vydřeli k cennému venkovnímu vítězství.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda