FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

V Budějovicích se radovalo domácí Dynamo

19.11.2018, Redakce

Po Karviné přišla druhá porážka v řadě. Na jihu čech padla devatenáctka před tímto duelem s posledním týmem tabulky o dvě branky, když navíc opět neskórovala.

 
 
15.kolo, sobota 17.11.2018

České Budějovice - Ostrava

České Budějovice
2:0(1:0)
Ostrava
 

Branky: 33. Fišl, 87. Červený Rozhodčí: Pfeifer - Urban, Benedikt

 

Ostrava: Zouhar - Kuběna, Hasala, Kulig, Zálešák - Blahuta (55. Krakovčík), Nagy (65. Martiník) - Wojatschke, Kostka (50. Bloksch), Heller- Zajíček

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Romana Westa a Ivo Staše: První poločas se nám herně nepodařil. I přesto jsme se hned v jeho úvodu dostali do velké šance, tu jsme ovšem neproměnili. Byl to důležitý moment, protože vývoj utkání mohl být zcela jiný. Poté jsme dostali branku z rohu po našem nedůrazu. Druhý poločas jsme se zlepšili v kombinaci a domácí zatlačili na jejich polovinu. Jenže v největší příležitosti jsme nastřelili jen tyč. Na konci zápasu jsme inkasovali podruhé. Po sérii vítězství s vrcholem v souboji se Spartou Praha jsme dvakrát prohráli. Nedali ani gól. V Budějovicích jsme k tomu byli blíž než doma s Karvinou. Rozhodly tři faktory. Špatný první poločas, neproměněné šance a jednostranně řízený zápas.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda