FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

U19: Karviná si odváží vítězství 1:0

12.11.2018, Redakce

Série je u konce. Sedmizápasovou vítěznou šňůru utnuli baníkovcům fotbalisté Karviné, kteří zvítězili poté, co se ve druhé půli trefil Navrátil.

 
 
14.kolo, pátek 9.11.2018, ZŠ Šoupala

Ostrava - Karviná

Ostrava
0:1(0:0)
Karviná
 

Branky: 67. Navrátil Rozhodčí: Dresler - Mikeska, Kotala

 

Ostrava: Zouhar - Kuběna, Hasala, Kulig, Zálešák - Blahuta, Nagy - Bloksch (57. Barkov), Kostka (75. Krakovčík), Heller- Zajíček

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Romana Westa a Ivo Staše: Tak jako my podali "výkon sezóny" minule proti Spartě, stejně tak se vytáhla Karviná proti nám. Byla hladovější, chtěla a udělala pro výhru více než my. Soupeř rychleji četl hru, byl všude dříve, vyhrával souboje a měl odražené míče. Nám se vůbec nedařilo dostat se do zápasu. Okolo dvacáté minuty jsme hru vyrovnali, ale měli jen náznaky šancí. Během druhého poločasu jsme oživili útok střídáním a poté i změnou rozestavení více na riziko do útočné fáze. Ale stejně jako v celém utkání jsme se do gólových šancí moc nedostali. Alespoň remízu, která by byla v dané situaci asi maximem, jsme mohli zachránit před koncem, jenže jsme nastřelili pouze tyč. Klukům nemohu vytknout snahu, ale chyběla nám větší kvalita a fotbalovost směrem dopředu. Dnes toho bylo málo.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda