FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

U17 dobrý vstup do utkání nedotáhla do konce

26.03.2018, Redakce

Sedmnáctka odehrála utkání v Boleslavi aktivně. Výborně ji vyšel vstup do utkání a již od šesté minuty se ujala vedení. Boleslavi se však do poločasu podařilo vyrovnat a hned ze začátku druhé půle utkání otočit. Baník dále dobýval svého soupeře, ale na výsledku se již nic nezměnilo.

 
 
22.kolo, sobota 24.3.2018

Mladá Boleslav - Ostrava

Mladá Boleslav
2:1(1:1)
Ostrava
 

Branky: 33. Bárta, 45. Blažíček - 6. Wojatschke Rozhodčí: Ulrich - Kříž, Musil

 

Ostrava: Czedron - Nezhoda (49. Konečný), Blahuta, Tamajka, Jaroň - Martiník, Šafář - Šec, Wojatschke, Juroška (55. Knedla) - Bagar (60. Barkov)

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenérů Slončíka a Blejchaře: "I přes absenci tří reprezentantů a několika dalších hráčů jsme do utkání v Mladé Boleslavi vstoupili výborně. Brzy jsme vedli, kombinačně přehrávali domácí tým a měli jsme i další možnosti ke skórování. Ve 20. minutě byli po vzájemné potyčce vyloučeni hráči z každého týmu, hrálo se 10 na 10. Stále jsme byli více na míči, kontrolovali jsme hru, domácí byli po většinu času v obranném bloku a posouvali se. Naše převaha však končila u šestnáctky soupeře. Domácí tým se spoléhal na bránění a standardní situace, po kterých se také i dva krát prosadil. K lepšímu výsledku je třeba lépe zvládnout standardky a mít větší odvahu a touhu se prosadit ve finální fázi."

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda