FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

U16 v Kroměříží nastřílela sedm branek

17.08.2017, Redakce

Šestnáctka předvedla v Kroměříži výborný výkon. I přes spoustu nevyužitých šancí se baníkovci dokázali prosadit sedmkrát. Největší měrou se na brankách podílel Wojatschke, který se prosadil čtyřikrát. Další tři branky přidali Tamajka, Říha a Harušťák.

 
 
1.kolo, středa 16.8.2017

Kroměříž - Ostrava

KRM
0:7(0:2)
Ostrava
 

Branky: 26. Tamajka, 30. Wojatschke, 46. Wojatschke, 56. Wojatschke, 67. Wojatschke, 70. Říha, 77. Harušťák Rozhodčí: Zapletal - Pospíšil, Novák

 

Ostrava: Baránek - Zouhar (55. Rakovcij), Tamajka, Stoklásek (55. Klečka), Sotorník - Knedla (55. Madecki), Boháč (55. Lajčok) - Hrušovský (41. Konečný), Harušták, Wojatschke - Barkov (55. Říha)

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenérů Hejduška a Kroupy: "Na půdě o rok staršího soupeře jsme předvedli kvalitní výkon vyjádřený 7 vstřelenými brankami. Celé utkání jsme odehráli ve vysokém nasazení, po zisku míče nás zdobila rychlá a přímočará hra, k vidění byly velice zajímavé individuální výkony. Opět jsme ale nebyli dostatečně úspěšní v zakončení, stejně jako v předchozím utkání jsme plno slibných šancí doslova zahodili. Potěšilo nás, že po prostřídání měl náš výkon stejně dobré parametry, což je veskrze pozitivní, protože zdravá konkurence v týmu našim hráčům jenom prospěje."

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda