FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

U16: Vítězná tečka za sezónou

09.06.2016, Redakce

Šestnáctka Baníku ve středu v Radvanicích excelovala, když v posledním utkání letošní sezóny porazila Opavu 4:0. V konečné tabulce SCM U16 se svěřenci trenéra Tomáše Hejduška umístili na lichotivém druhém místě tabulky.

 
 
18.kolo, sobota 11.6.2016

Ostrava - Opava

Ostrava
4:0(3:0)
Opava
 

Branky: 11. Magdon, 19. Magdon, 26. Zajíček, 75. Urban. Rozhodčí: Kret - Bureš, Laštuvka.

 

Ostrava: Slavík (41. Zouhar) - Podešva (41. Stanojkovič), Krakovčík, Srubek (41. Brablec), Veselka - Žák, Dziuba (41. Noga), Zajíček - Kuběna (41. Urban), Magdon (53. Pokorný), Heller.

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Tomáše Hejduška: "V posledním utkání sezóny jsme přivítali SFC Opava. Úvod utkání byl vyrovnaný, soupeř měl dvě šance, kdy nás podržel brankář. Tentokrát byla naše ofenzíva lepší než defenzíva, dařil se nám především presink na útočné polovině, díky čemuž jsme do poločasu vedli 3:0. Prostřídali jsme a do utkání zasáhli všichni zdraví hráči. I ve druhém poločase jsme předváděli dobrý fotbal a dosáhli krásného vítězství 4:0. My trenéři chceme poděkovat klukům za přístup k tréninkům a plnění svých povinností, bylo pro nás radostí trénovat tak skvělé charakterově nastavenou partu hráčů, kamarádů. Děkujeme i rodičům za podporu a přízeň. Zvláště chci poděkovat svému realizačnímu týmu. Za výbornou spolupráci, konzultaci a pomoc s trénováním svému asistentovi Petru Blejchařovi a dále chci poděkovat za vždy výbornou péči masérům."

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda