FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

U15 vysoko porazila Sigmu Olomouc

10.10.2016, Redakce

V atraktivním souboji U15 Baníku Ostrava a Sigmy Olomouc se radovali ostravští fotbalisté, kteří v sobotu v Řepčíně zvítězili vysoko 5:0. Dvě branky dal Wojatschke, jednou se střelecky prosadili Kaniok, Knedla a Tamajka.

 
 
10.kolo, sobota 8.10.2016

Olomouc - Ostrava

Olomouc
0:5(0:3)
Ostrava
 

Branky: 19. Wojatschke (pen.), 21. Kaniok, 35. Knedla (pen.), 36. Wojatschke, 38. Tamajka. Rozhodčí: Popelák - Kouřílek, Štětka

 

Ostrava: Baránek - Zouhar, Klečka, Stoklásek, Sotorník - Knedla, Tamajka - Konečný (60. Miškařík), Harušťák (62. Duda), Wojatschke - Kaniok (60. Barkov)

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Tomáše Hejduška: "Utkání proti Sigmě Olomouc sneslo z naší strany opravdu přísné měřítko. V týdnu jsme upravili naši organizaci hry a ve středu si to vyzkoušeli v modelovaném utkání s týmem U16 MFK Karviná. Už i v tomto zápase jsme vypadali velmi dobře, parametry naší hry jsme dokázali přenést i do sobotního zápasu. Byli jsme agresivní, rychlí, velmi silní na míči, otáčeli jsme hru a byli dostatečně přímočaří, takže téměř každá naše útočná akce byla nebezpečná. Když jsme navíc dokázali měnit tempo hry a vyvarovali se hrubých chyb, měli jsme z našeho výkonu opravdu radost."

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda