FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

U15 v Prostějově zabrala po změně stran

19.09.2016, David Kubáň

Patnáctka Baníku v Prostějově splnila roli favorita a po vítězství 5:1 si upevnila první místo v tabulce.

 
 
7.kolo, neděle 18.9.2016

Prostějov - Ostrava

Prostějov
1:5(1:0)
Ostrava
 

Branky: 22. Pospíšil - 43. Wojatschke, 48. Duda, 50. Wojatschke, 64. Duda, 67. Wojatschke. ČK: Vičar. Rozhodčí: Řezníček - Horák, Němec.

 

Ostrava: Matěj - Zouhar, Klečka (36. Rakovcij), Stoklásek, Sotorník - Harušťák, Tamajka, Knedla - Konečný, Barkov (36. Wojatschke), Hrušovský (36. Duda)

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Tomáše Hejduška: "Vzhledem k jedenáctidennímu zápasovému půstu jsme předpokládali, že výkon nebude optimální, ale že se hráči na zápas budou o to více těšit. Zvláště, když se hrálo na hlavním hřišti na perfektně připravené trávě. Přesto jsme v první půli předvedli laxní přístup s podceněním soupeře, výkon bez agresivity, rychlosti, pohybu bez míče, s kombinacemi plnými nepřesností, za což nás soupeř samozřejmě potrestal."

"Po poměrně bouřlivé poločasové přestávce a s třemi změnami v sestavě se náš výkon přiblížil našim požadavkům, soupeře jsme uzamkli na jeho polovině hřiště a s přehledem utkání dotáhli do úspěšného konce. Za druhý poločas si kluci zaslouží pochvalu, ale neradi bychom viděli opakovaně výkony podobné prvnímu poločasu."

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda