FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

U15: skvělý obrat přinesl vítězství na Sigmě

11.04.2016, David Kubáň

"Patnáctka" Baníku Ostrava zvítězila na hřišti Sigmy Olomouc 3:2 a po dvou klopýtnutích si připisuje cenné body. Ostravanům se ještě v první půli podařilo smazat dvoubrankové manko, obrat dokonal po změně stran Zálešák, autor dvou branek v zápase.

 
 
21.kolo, sobota 9.4.2016

Olomouc - Ostrava

Olomouc
2:3(2:2)
Ostrava
 

Branky: 8. Repček, 15. Zedníček - 22. Zálešák, 30. Šafář, 51. Zálešák. Rozhodčí: Vojáček - Pumprla, Labaš.

 

Ostrava: Czedron - Fryč, Kulig, Bagar, Hasala - Šafář, Rýc (48. Žídek), Martiník - Zálešák, Wojatschke (68. Dostál), Juroška (59. Osvěčík)

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Martina Šubrta: "Po dvou nevydařených utkáních v řadě, kdy nám chyběl převážně kolektivní duch a aktivnější přístup od všech hráčů, nás čekal další test v podobě duelu se silnou Olomoucí. Utkání jsme začali aktivně, přesto se pro nás nevyvíjelo dobře, neboť jsme už po patnácti minutách po individuálních chybách prohrávali 2:0. Díky změněnému přístupu celého týmu, výbornému kolektivnímu výkonu a nadprůměrných výkonech několika hráčů se nám podařilo ještě do poločasu srovnat a díky brance Zálešáka v poločase druhém otočit výsledek na svou stranu. Tentokrát jsme sice tolik nevynikali kombinací, ale bojovností, sílou kolektivu a touhou uspět, což nám předchozích utkání scházelo. Podobné utkání jsme velice potřebovali a kluci za něj zaslouží pochvalu."

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda