FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

U15 si po spravedlivé remíze dělí body se Slováckem

29.03.2018, Redakce

Baníkovská patnáctka hostila na Šoupalce Slovácko. První poločas vyšel lépe hostům ze Slovácka, když se dokázali dvakrát prosadit a poločas zakončili dvoubrankovým vedením. Brzy po přestávce se Baníku podařilo snížit a v závěru utkání z pokutového vyrovnat a utkání skončilo spravedlivou remízou.

 
 
19.kolo, středa 28.3.2018

Ostrava - Slovácko

Ostrava
2:2(0:2)
Slovácko
 

Branky: 37. Šmiga, 59. Šmiga (pen.) - 7. Vecheta, 32. Vecheta Rozhodčí: Galásek - Vojkovský, Jurajda

 

Ostrava: Hatoň - Vraj (56. Dil'), Dedek (63. Temel), Kukučka, Nevřela - Žák, Drozd - Jelen, Rehwald, Chylek (47. Cetkovský) - Šmiga

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenérů Šubrta a Macíka: "Sehráli jsme náročné utkání s velmi kvalitním soupeřem ze Slovácka. Hned od úvodu jsme byli aktivní, zmrazila nás ovšem, po ztrátě míče ve středu hřiště, branka Slovácka. Snažili jsme napadat rozehrávku hostí, což se nám docela dařilo, poté jsme ale byli nepřesní. Slovácko ukazovalo svou sílu v kombinaci a po další naší ztrátě při zakládání útoku uprostřed hřiště nás podruhé potrestalo. Druhou půli jsme začali snížením skóre, hra byla vyrovnaná a deset minut před koncem jsme z penalty vyrovnali. Ihned po vyrovnávací brance jsme si vytvořili několik slibných situacích, ale chybělo nám důraznější zakončení. V závěru mělo své šance i Slovácko, a tak utkání skončilo spravedlivou remízou. Kluky chválíme, odehráli velmi těžké utkání, které jim jen pomůže. Přes veškeré chyby v utkání, ukázali opět sílu a vůli, a až do konce se snažili o vítězství. Jen více takových zápasů."

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda