FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

U15 se z Prostějova vrací s prázdnou

29.10.2017, Redakce

Patnáctce se utkání na půdě Prostějova příliš nepovedlo. Domácí se v průběhu prvního poločasu prosadili dvakrát během čtyř minut. V závěru poločasu vstřelil kontaktní branku Žák, jenže hned v úvodu druhé půle domácí odskočili znovu na rozdíl dvou branek a poté přidal již čtvrtou branku v utkání kapitán domácích Holub. V závěru již jen snížil na rozdíl dvou branek z penalty Šmiga.

 
 
13.kolo, sobota 28.10.2017

Prostějov - Ostrava

Prostějov
4:2(2:1)
Ostrava
 

Branky: 20. Holub (pen.), 23. Holub, 37. Holub, 51. Holub - 34. Žák, 63. Šmiga (pen.) Rozhodčí: Podhajský - Zatloukal, Horák

 

Ostrava: Hatoň - Dedek (35. Piecha), Kukučka, Temel, Handlíř - Žák - Rehwald (53. Dil'), Grygar - Červinka, Šmiga, Vraj (38. Chylek)

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenérů Šubrta a Macíka: "Utkání hrané na hřišti menších rozměrů jsme nezvládli. I když jsme se snažili držet míč a kombinovat od vlastní branky, brzdila nás řada nepřesností, špatný výběr místa, nepřipravená a nepřesná finální fáze. V obranné činnosti nás trápili individuální chyby, tři ze čtyř branek jsme inkasovali po neschopnosti dostat míč z kopaček do bezpečí od vlastní branky. Klukům se nedá upřít snaha, ale v posledních utkáních nás trápí herní kvalita a především nám schází "fotbalová" síla v útočné fázi."

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda