FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

U15 se vítězstvím dotahuje na Sigmu Olomouc

09.04.2018, Redakce

V Olomouci se odehrál přímý souboj o čelo tabulky. První Sigma hostila druhý Baník. Baníku pomohla úvodní branka, po které hru vyrovnal a postupně se stával aktivnějším týmem. V závěru utkání přidal z penalty druhou branku a díky vítězství mají oba týmy shodný počet bodů. Olomouc má však jeden zápas k dobru.

 
 
22.kolo, sobota 7.4.2018

Olomouc - Ostrava

Olomouc
0:2(0:1)
Ostrava
 

Branky: 24. Jelen, 70. Drozd (pen.) Rozhodčí: Dorušák - Dokoupil, Labaš

 

Ostrava: Prokel - Vraj, Kukučka, Dedek (62. Temel), Nevřela - Žák, Rehwald - Jelen (65. Červinka), Drozd, Chylek (43. Cetkovský) - Šmiga (52. Handlíř)

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenérů Šubrta a Macíka: "Utkání jsme začali dobře a v úvodu jsme se dostali i do šancí. Bohužel postupem času jsme nedokázali udržet míč a brzo po zisku jsme jej ztráceli. Domácí byli v této fázi nebezpečnějším týmem, nám pomohla vedoucí branka a hra se znovu vyrovnala. Ve druhém poločase jsme byli aktivnější, vytvořili jsme si několik šancí a zajímavých příležitostí před brankou domácích. Výsledkově jsme utkání uhráli v závěru díky povedené individuální akci a proměněné penaltě. Duel s Olomoucí byl opět fyzicky velmi náročný, plný osobních soubojů. I když jsme v tomto utkání zvítězili zaslouženě, očekáváme v těchto těžkých zápasech od svých hráčů ještě více "fotbalovosti". Kluci zaslouží pochvalu."

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda