FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

U15 poprvé klopýtla, na Zbrojovce vysoko prohrála

29.09.2016, David Kubáň

Ve středu došlo k atraktivní konfrontaci starších žáků U15 Zbrojovky Brno a Baníku Ostrava. Utkání dvou vážných aspirantů na nejvyšší mety se proměnilo v jednoznačnou záležitost, brněnští fotbalisté zvítězili vysoko 7:1.

 
 
17.kolo, středa 28.9.2016

Brno - Ostrava

Brno
7:1(4:0)
Ostrava
 

Branky: 5. Canales, 15. Canales, 22. Lacík, 35. Lacík, 40. Canales, 42. Lacík, 49. Šedivý - 62. Barkov. Rozhodčí: Líkař - Mach, Holešovský.

 

Ostrava: Baránek - Konečný, Klečka (42. Holaň), Stoklásek, Sotorník - Harušťák, Tamajka (27. Kaniok), Knedla - Miškařík (22. Duda), Barkov, Wojatschke.

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Tomáše Hejduška: "V utkání, na které jsme se jako tým velmi těšili, jsme totálně selhali. Nezvládli jsme jej především mentálně, byli jsme více přemotivovaní, důsledkem čehož jsme vytvářeli jednak obrovské individuální chyby a rovněž také chyby v organizací hry v defenzivě. A pokud se jich dopustíte v utkání s tak kvalitním soupeřem, výsledkem je takový výprask. Nezbývá nám nic jiného, než hodit tenhle zápas za hlavu a poctivě pracovat dál. Snad i tohle fiasko může mít pozitivní dopad, pokud se z něj dokážeme poučit."

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda