FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

U15 po přestřelce s Prostějovem bere bod

18.08.2017, Redakce

Utkání patnáctek mezi Baníkem a Prostějove nabídlo ve středu na Šoupalce velice zajímavé utkání. Spousta šancí na obou stranách a výsledek se přeléval ze strany na stranu. Oba celky se prosadily pětkrát a utkání skončilo spravedlivou remízou.

 
 
2.kolo, středa 16.8.2017

Ostrava - Prostějov

Ostrava
5:5(2:2)
Prostějov
 

Branky: 13. Drozd, 31. Grygar, 36. Červinka, 54. Piecha, 55. Šmiga - 19. Vyhlídal, 28. Spáčil, 46. Holub, 48. Bačovský, 64. Bačovský Rozhodčí: Lukašík - Wawrzyk, Szwed

 

Ostrava: Fabisz - Handlíř, Kukučka, Temel, Nevřela - Žák, Drozd - Dil' (35. Červinka), Rehwald (35. Šmiga), Grygar (66. Dedek) - Vraj (48. Piecha)

 
 

FotogalerieOhlasy trenérů

Hodnocení trenérů Šubrta a Macíka: "V prvním mistrovském utkání nového ročníku jsme hostili Prostějov. První poločas byl z naší strany velmi nepovedený, kdy nám nešla rozehrávka, byli jsme málo aktivní při výběru místa, proto jsme se uchylovali nesmyslně k nakopávaným míčům. Docházelo k mnoha ztrátám, nepodrželi jsme míč a v kombinaci jsme byli netrpěliví. K určitému zlepšení došlo v úvodu druhé půle, kdy jsme zlepšenou hrou začali Prostějov přehrávat, ale zklamala nás koncovka a nedůslednost při protiútocích hostů, kteří nás z těchto situací gólově trestali. I přesto, že jsme si vytvořili dostatek vyložených šancí, neproměnili penaltu, jsme s výkonem z tohoto utkání velmi zklamaní."

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda