FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

U15 bude hrát o titul mistra ČR!

10.06.2018, Redakce

Patnáctka se v sobotu utkala doma s Jihlavou a hned od úvodních minut bylo jasné, kdo bude mít hru pod kontrolou - výsledné skóre 9:0 mluví výstižně. Tímto vítězstvím ovládla celou soutěž o dva body před Sigmou Olomouc a díky tomu se v úterý 12. června utká v Praze na hřišti Aritmy o mistra České republiky od 12:30 s vítězem české části - SK Slavii Praha. Blahopřejeme a budeme držet palce.

 
 
31.kolo, sobota 9.6.2018

Ostrava - Jihlava

Ostrava
9:0(4:0)
Jihlava
 

Branky: 3. Žák (pen.), 7. Cetkovský, 9. Šmiga, 21. Šmiga, 38. Kukučka, 49. Jelen, 57. Temel, 66. Střižík, 69. Nevřela Rozhodčí: Žurovec - Godfryd, Popovský

 

Ostrava: Fabisz - Dil' (45' Vraj), Kukučka (51' Střižík), Dedek, Nevřela - Žák (45' Temel), Grygar (35' Červinka) - Cetkovský, Rehwald, Jelen - Šmiga (35' Chylek)

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Šubrta a Macíka: "V celém utkání jsme jasně herně dominovali a svou převahu jsme dokázali vyjádřit i střelecky. Kluky chválíme za neustálou akivitu, chuť útočit a ohrožovat branku soupeře až do poslední minuty. I díky této vlastnosti, a to nejen v tomto utkání, ale v celé sezóně, si zasloužili možnost utkat se o titul Mistra republiky ve své kategorii. Moc jim k tomu gratulujeme a přejeme jim, ať si utkání proti Slavii Praha užijí."

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda