FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

U14 proti Opavě vítězně

30.04.2017, Redakce

V prvním poločase utkání s Opavou si baníkovská čtrnáctka nedokázala poradit s účelnou hrou svého soupeře. V závěru poločasu se však podařilo vstřelit důležitou branku a připsat do poločasu vedení. Ve druhém poločase si domácí vypracovali více šancí, které se jim podařilo proměnit a připsali si nakonec pohodlné vítězství.

 
 
24.kolo, pátek 28.4.2017

Ostrava - Opava

Ostrava
4:0(1:0)
Opava
 

Branky: 33. Vraj, 47. Chylek, 60. Drozd, 69. Drozd Rozhodčí: Kret - Trigas, Vidlička

 

Ostrava: Prokel - Dil' (35. Sikora), Temel, Dedek, Piecha - Vraj (60. Lančarič), Drozd, Žák, Nevřela (52. Střižík) - Grygar, Chylek

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenérů: "Po celé utkání jsme byli aktivnějším týmem, drželi jsme míč a snažili se o překonání obrany Opavy. Ta vytahovala obranný blok vysoko od vlastní branky a nám jeho překonání dělalo především v prvním poločase problémy. Nedokázali jsme najít recept na hru Opavy, nedařilo se nám udržet míč v útočné fázi a často jsme se vystavovali do ofsajdového postavení. Zlepšení přišlo ve druhé půli, kdy jsme se dobrými náběhy z hloubky hřiště dostávali do nebezpečných situací. Byli jsme i více trpěliví v kombinaci, což nám pomohlo si tyto situace připravit a využít uvolněných prostorů."

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda