FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

U11 vydřela vítězství ve Valmezu

06.09.2017, Redakce

V dalším mistrovském utkání se jedenáctka představila ve Valašském Meziříčí. K vidění bylo velmi vyrovnané utkání. Šťastnějším celkem se nakonec stali hostující baníkovci, kteří v závěru otočili výsledek utkání na svou stranu.

 
 
4.kolo, úterý 5.9.2017

Valašské Meziříčí - Ostrava

Valašské Meziříčí
4:5(1:3)
Ostrava
 

Branky: Byrtus, Jílek, Végh Fr., Frýdl, Tomeček D. Rozhodčí: Smýkal

 

Ostrava: Vodička - Coufal, Švrček - Mechl, Ďurina, Byrtus, Matušínský - Lores - Tomeček, Řeháček - Jílek, Tomeček, Frýdl, Végh Filip - Végh František

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Jaroslava Harušťáka: "V dalším utkání žákovské ligy jsme se s chytře a srdnatě hrajícím soupeřem neskutečně nadřeli. Jak se nám minulý zápas dařilo eliminovat soupeřovu fyzickou převahu rychlou hrou po stranách, tak dnes jsme s tím měli velký problém. Dnešní výkon bych označil zatím asi za nejhorší co jsme v žákovské lize předvedli. Bohužel jsme museli v poslední třetině utkání neradi zredukovat sestavu a výsledkem byl zvýšený tlak a obrat výsledku. Z dnešního výkonu si musí hráči vzít zkušenost, že takto se proti vyspělejším soupeřům příště neprosadí. Za vítězství jsme rádi, ale z předvedené hry a z výkonu některých hráčů jsme lehce zklamaní."

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda