FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

U11 v závěru otočila duel s Karvinou

08.10.2017, Redakce

Baníkovská jedenáctka sehrála další utkání v půdě Karviné. Na těžkém a rychlém terénu nebyl k vidění oboustranně příliš pohledný fotbal, ale převládala spíše bojovnost a nasazení. V závěrečné třetině utkání se Baníku podařilo čtyřmi brankami otočit nepříznivý průběh utkání.

 
 
8.kolo, pátek 6.10.2017

Karviná - Ostrava

Karviná
4:6(2:2)
Ostrava
 

Branky: Švrček 2, Mechl 2, Jílek, Pira Rozhodčí: Bolec

 

Karviná: Vodička - Matušinský, Ďurina, Tomeček L., Coufal, Švrček, Frýdl, Tamajka, Šopík, Végh Fil., Řeháček, Mechl, Jílek, Widura, Pira

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Jaroslava Harušťáka: "Dnešní výhru jsme uhráli až ve třetí třetině utkání, kdy jsme museli některým hráčům nuceně zkrátit běžnou minutáž a dali jsme větší prostor hráčům, kteří hráli odvážněji a důrazněji! Celkově s předvedeným výkonem týmu, ale spokojeni nejsme. O nějaké trvalé kombinaci nelze vůbec hovořit a tři povedené přihrávky byli na rychlém terénu oboustranně vzácností. Osobní souboje a přizpůsobení se rychlému povrchu hřiště nám dělalo dnes velké problémy. Bohužel jsme nenavázali na předešlé kvalitní výkony, ale na druhou stranu musíme kluky pochválit za třetí část hry, kterou jsme odehráli s velkým zaujetím a byli jsme za to zaslouženě odměněni obratem v utkání."

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda