Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Třináctka opět zaskočila za U14

30.05.2018, Redakce

Hráči ročníku 2005 podruhé po sobě zaskočili za kategorii U14, která úspěšně reprezentovala Baník Ostrava na MAGIC CUPu. A i tentokráte si vedli velmi dobře. Proti domácím byli kousek od vítězství, když chvíli před koncem inkasovali na konečných 2:2, ale i tak jsou tyto výkony příslibem do příští sezóny.

29.kolo, neděle 27.5.2018, Žimrovice

Opava - Ostrava

Opava
2:2(1:1)
Ostrava

Branky: 6. a 65. Král - 1. Imider, 59. Dulínek Rozhodčí: Šabacký - Richtár, Moravec

Ostrava: Kopal - Bjaček, Czolko, Remiáš, Sirotek - Imider, Badošek - Gajdošík, Golasowski (35' Harušťák), Bartek (35' Lacina) - Dulínek

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Nogy: Odehráli jsme druhé utkání proti o rok starším soupeřům za ročník 2004, a tak jako před týdnem to kluci zvládli velmi dobře a je jen škoda vyrovnávací branky soupeře 3 minuty před koncem z jediné vážnější akce v druhém poločase. Kluci by si za výkon hlavně v druhém poločase zasloužili vyhrát.