FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Slavia Praha byla nad síly devatenáctky

30.10.2019, Redakce

Také devatenáctka nezvládla svůj zápas se Slavii Praha a připsala si druhou domácí porážku v řadě. Po prohraném poločase dokázali baníkovci stejně jako předtím sešívaní proměnit penaltu a vyrovnat. Hned za dvě minuty nevyužili tutovku, kterou mohli otočit vedení na svou stranu, a tak přišel chvíli na to trest v podobě vedoucí branky pražanů, kterí v závěru do otevřené obrany vedení pojistili třetí brankou.

 
 
5.kolo, úterý 29.10.2019, SC Vista

Ostrava - Slavia Praha

Ostrava
1:3(0:1)
Slavia Praha
 

Branky: 58. Wojatschke (pen.) - 13.(pen.) a 70. Křišťan, 84. Šubert Rozhodčí: Cieslar - Pochylý, Slováček

 

Ostrava: Baránek - Zálešák, Tamajka, Harušťák, Konečný - Boháč, Drozd (23. Knedla), Blahuta (60. Jaroň) - Martiník (46. Smékal) - Wojatschke, Barkov

 
 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Romana Westa a Jana Baránka: První poločas se nám herně vůbec nepovedl. Hosté byli daleko lepší než my, vytvářeli si šance a my jsme se v podstatě neuměli ničím dostat do hry. Z několika šancí Slávie jsme zaslouženě prohrávali, a to z našeho pohledu pouze 0:1. Proto jsme do druhé půle vystřídali a změnili rozestavení i styl hry, abychom se něčím chytili a vrátili se zpět do utkání. To se nám povedlo, druhý poločas byl už oboustranně vyrovnaný. Po našem gólu na 1:1 jsme měli ihned velkou příležitost do prázdné brány, ale neproměnili jsme. Jestli jsme kdy měli šanci utkání zvrátit na svou stranu a uhrát se silným soupeřem dobrý výsledek, bylo to právě v tento moment. Poté jsme se i nadále snažili, měli nějaké možnosti my i hosté, ale branky už střílela jen Slávie.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda