FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Šestnáctka zvládla souboj se Slováckem vítězně

09.04.2017, Redakce

Na šestnáctku čekal v pátek těžký souboj se Slováckem, které na jaře zatím neprohrálo a vstřelilo 14 branek. Po vyrovnaném prvním poločase zvládl Baník lépe vstup do druhého poločasu a hned v jeho úvodu se ujal vedení po brance Šenkyříka. V závěru utkání přidal ještě druhou branku Baníku Rýc.

 
 
5.kolo, pátek 7.4.2017

Slovácko - Ostrava

Slovácko
0:2(0:0)
Ostrava
 

Branky: 43. Šenkyřík, 80. Rýc Rozhodčí: Zpěvák - Drozdy, Svoboda

 

Ostrava: Czedron - Zálešák, Kulig, Hasala, Fulnek (77. Šec) - Šafář - Rýc, Juroška, Martiník, Žídek (57. Streit) - Šenkyřík (69. Fryč)

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Reného Vojtěška: "Jsme rádi, že kluci vstoupili do utkání s velkou chutí a navázali na solidní výkon z minulého zápasu. Dostupováním soupeře se nám dařilo získávat míče již na polovině soupeře a podnikat protiútoky. Náš aktivní přístup a tlak na míč přispěl ke vstřelení dvou branek a tím velké radosti našich hráčů. S blížícím se koncem zápasu hra postrádala fotbalovost a stal se z toho boj. Obě mužstva chtěla uspět a dávala to na hřišti najevo nejen svými fotbalovými dovednostmi. Chválíme kluky za to, že zvládli utkání zodpovědným přístupem i v době, kdy na hřišti vládli emoce."

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda