FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Šestnáctka vyhrála ve Vítkovicích

23.08.2018, Redakce

Anglický týden má za sebou šestnáctka Baníku. Po dvou výhrách se nyní utkala s o rok starším výběrem Vítkovic. Ty se dostaly do vedení, když baníkovci poprvé v sezoně inkasovali, ale poté se již mezi střelce zapsali jen hostující hráči Ostravy. Ti po závěrečném hvizdu slavili zaslouženou výhru.

 
 
2.kolo, středa 22.8.2018, TC Vítek

Vítkovice - Ostrava

Vítkovice
1:4(1:1)
Ostrava
 

Branky: 21. Vraj - 38. Rehwald, 46. Guzik, 60. Holub, 75. Jelen Rozhodčí:  Kontoršikov - Trigas, Smetana

 

Ostrava: Kovařík Ladislav - Dil' Petr, Kukučka Ondřej, Dedek Václav, Nevřela Jan (41' Guzik Michal) - Žák Sebastian, Šilák Jan (68' Temel Martin) - Cetkovský Vítězslav (57' Červinka Dalyn), Rehwald Adam (76' Handlíř Marek), Chylek Rostislav (33' Jelen Jan) - Holub Denis

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Radka Slončíka a Radima Macíka: Proti Vítkovicím jsme se snažili hrát kombinačně, být kvalitní na míči, mít rychlou přechodovou fázi a v koncovce efektivně zakončovat. To se nám hlavně ve druhém poločase dařilo a výsledek je za náš převedený výkon zasloužený. Pochválíme kluky za aktivitu, odhodlání a touhu po vítězství. V mistrovských utkáních se budeme stejně jako dnes potkávat s týmy, které nehrají dorosteneckou ligu U17 a mohou do zápasů postavit o rok starší kluky. Pro nás to bude náročné, ale přínosné.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda