FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Šestnáctka v přestřelce porazila Vítkovice 4:3

17.08.2015, David Kubáň

Utkání dvou rozdílných poločasů odehráli v sobotu na Bazalech mladší dorostenci Baníku U16. Mladí baníkovci brzy prohrávali o dvě branky a tahali za kratší konec, do poločasového hvizdu však stihli snížit na rozdíl jednoho gólu a po změně stran zaveleli k obratu a městského rivala porazili 4:3.

 
 
2.kolo, sobota 15.8.2015, Bazaly, hřiště č. 1

Ostrava - Vítkovice

Ostrava
4:3(2:3)
Vítkovice
 

Branky: 31. Magdon Tomáš, 33. Heller Jakub, 64. Magdon Tomáš, 69. Heller Jakub - 2. Gregus Denis, 24. Kunz Ondřej, 40. Gregus Denis (pen.). Rozhodčí: Poledník - Černoevič, Opěla.

 

Ostrava: Zouhar - Podešva, Srubek (52. Durčák), Šumbera (78. Stanojkovič), Veselka (40. Kuběna) - Urban, Krakovčík, Žák - Marek (22. Šlachta), Magdon, Heller.

 
 

Ohlasy trenérů

Tomáš Hejdušek (FC Baník Ostrava): "S Vítkovicemi jsme odehráli bojovné utkání. Hlavně v prvním poločase nás soupeř svou houževnatou hrou nepustil do hry, byl lepší v osobních soubojích a my jsme tahali za kratší konec. Postupně jsme se do hry dostávali, svou hru zlepšovali a do poločasu jsme dvěma slepenými brankami skóre stáhli. Trpělivě jsme pokračovali ve svém stylu hru a druhý poločas hru více kontrolovali. Byli jsme fotbalovějším týmem a odměnou byl obrat skóre a naše vítězství."

"Opět jsme nehráli od počátku dostatečně agresívně, kluci ale zaslouží pochvalu za přístup a pracovitost, prokázali víru ve vlastní schopnosti a charakter kolektivu, když otočili nepříznivě se vyvíjející průběh utkání."

Tým


  • balíček
  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda