FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Šestnáctka v Hlučíně zvítězila

23.09.2019, Redakce

V zápase měla šestnáctka navrch, dala hned v úvodu branku, další nadějné příležitosti nevyužila, a tak mohl srovnat ze dvou brejků domácí Hlučín. Také neproměnil a když opět hned v úvodu druhé půle odskočil Baník na dvoubrankový náskok, zápas si už pohlídal a v samém závěru přidal další dvě branky.

 
 
8.kolo, neděle 22.9.2019

Hlučín - Ostrava

Hlučín
0:4(0:1)
Ostrava
 

Branky: 83. a 85. Strnad, 2. Šudák, 50. Bitta Rozhodčí: Macrineanu - Šujan, Dudek

 

Ostrava: Hrubý - Puchala (46. Michlík), Janál (65. Michna), Jiříček, Buryan - Šín, Maloň (36. Kedroň) - Látal, Frébort (60. Strnad), Šudák (11. Levčík) - Bitta

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenéra Marka Poštulky a Juraje Kubišty: První poločas, který byl jednoznačně v naší režii, ikdyž po našich dvou hrubkách šel soupeř sám na bránu, ale naštěstí nás jako už po několikáté podržel brankář Hrubý, měl skončit daleko větším rozdílem, protože šancí jsme měli dostatek. Druhá půle byla taky o dobývání Hlučínské obrany, ale díky naší nepřesnosti v kombinaci jsme se těžko prosazovali. Taky díky tomu, že jsme málo využívali křídelní prostory. Podařilo se nám to až v závěru a dvěmi brankami jsme zápas rozhodli. Tak jako u U17 někteří naši kluci dohrávali zápas se sebezapřením, takže pochvala pro ně, že to zvládli.

Tým


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda